Вітаємо Вас!

Французький культурний центр Одеського національного університету імені І.І. Мечникова був створений при кафедрі французької філології (факультет романо-германської філології) за підтримки наших партнерів - міжнародної асоціації "Університетське Агенство Франкофонії" (www.auf.org). З нагоди урочистого відкриття 24 жовтня 2017 року факультет романо-германської філології відвідали пан Фабріс ПЕТО, Аташе Посольства Франції в Україні з питань співробітництва в галузі французької мови, пані Роксана Туркану-ТОЛОМЕ, керівник Кишинівського відділення Університетського Агентства Франкофонії, пані Клаудія Вішан, відповідальна за проекти Кишинівського відділення УАФ, та пані Діана БАНГУРА, директор «Альянс Франсез» м. Одеси.  

Керівництво університету і зарубіжні гості привітали всіх присутніх та підкреслили важливість співробітництва УАФ та Посольства Франції в Україні з ОНУ імені І.І. Мечникова для розповсюдження французької мови в Україні. 

IMGP4308

Візит представників Посольства Франції в Україні, Кишинівського відділення Університетського Агентства Франкофонії та «Альянс Франсез» м. Одеси сприятиме зміцненню міжнародних контактів ОНУ імені І.І. Мечникова та вдосконаленню освітнього процесу в університеті. 

Сайт фрнацузького культурного центру створений восени 2018 року за підтримки Центру інформаційних технологій ОНУ ім. І.І.Мечникова для висвітлення матеріалів та проектів, створених франко-українськими партнерами, що пов'язані з ОНУ імені І.І. Мечникова