«РОЗКАЖИ МЕНІ» : ДОЛІ ТА ГОЛОСИ або МОЛОДЬ ПИТАЄ, МОЛОДЬ ВІДПОВІДАЄ

франко-український або українсько-французький проект

Якщо Ви хочете підтримати цей проект, є дві можливості (будемо Вам вдячні, коли забажаєте скористатися обома):

  • 1) інтерв’ю даєте саме Ви;
  • 2) Ви пропонуєте когось з вашого близького чи далекого кола знайомих, когось хто відповідав би профілю та був би готовий дати інтерв’ю.

Отже, варіант 1) інтерв’ю даєте саме Ви.

Починаючи з того моменту, коли Ви підтверджуєте Вашу згоду (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в темі укажіть : «інтерв’ю») надати інтерв’ю, ми занотовуємо Ваше ім’я, група готується, виходить з Вами на зв’язок, щоб підтвердити та узгодити як все буде проходити, день, час, місце. Після того в якийсь день відбувається інтерв’ю. Далі працюємо з текстом, потому ще раз виходимо на зв’язок з Вами для погодження фінальної версії тексту інтерв’ю, що буде опублікований на сайті до кінця навчального року 2018-2019.

Умови проведення інтерв’ю: особиста зустріч або по Скайпу (якщо Ви не в Одесі або якщо це є більш зручним для Вас)

2) Якщо за якихось причин Ви особисто не готові дати інтерв’ю, будемо вдячні, якщо Ви підтримаєте нас в інший спосіб: вкажіть або запропонуйте нам когось з Вашого близького або далекого оточення, хто погодився б дати інтерв’ю.

Адреса для зв’язку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в темі укажіть : «інтерв’ю»

Ми розраховуємо на Вашу підтримку! Спасибі !